СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ

Контакти

Юридична адреса
36000, м. Полтава, вул. Жовтнева, 24
Телефони
Керівник
Рудиков Валентин Леонтійович
Код ЄДРПОУ25898887
Дата реєстрації15.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ» присвоєно код 25898887.

Керівником підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ» є Рудиков Валентин Леонтійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ» — м. Полтава, вул. Жовтнева, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах