ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, бул. Мирний, 3, оф. 511
Телефони
Керівник
Пеньковський Валентин Петрович
Код ЄДРПОУ25899094
Дата реєстрації02.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» присвоєно код 25899094.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» є Пеньковський Валентин Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» — м. Херсон, бул. Мирний, 3, оф. 511.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах