РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., ПРОСПЕКТ СВЯТИХ КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ, б. 15-А
Телефони
Керівник
Сидоренко Євгеній Васильович
Код ЄДРПОУ25899600
Дата реєстрації15.02.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА» присвоєно код 25899600.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА» є Сидоренко Євгеній Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА» — Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., ПРОСПЕКТ СВЯТИХ КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ, б. 15-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ М. ХЕРСОНА»
Поділіться інформацією в соцмережах