СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"

Контакти

Юридична адреса
75700, Херсонська обл., Скадовський р-н, м. Скадовськ, вул. Пушкіна, 94
Керівник
Пономаренко Валентина Василівна
Код ЄДРПОУ25899869
Дата реєстрації19.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР ”ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"» присвоєно код 25899869.

Керівником підприємства «СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"» є Пономаренко Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"» — Херсонська обл., Скадовський р-н, м. Скадовськ, вул. Пушкіна, 94.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СКАДОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР ”ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах