ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., вул. САДОВА, б. 17-А, К.2-3-1
Телефони
Керівник
Керімов Алімардан Наріман Огли
Код ЄДРПОУ25899912
Дата реєстрації25.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25899912.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ» є Керімов Алімардан Наріман Огли, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ» — Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., вул. САДОВА, б. 17-А, К.2-3-1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах