КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, просп. 200-річчя Херсону, 31
Телефони
Керівник
Папінчак Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ25900207
Дата реєстрації25.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25900207.

Керівником підприємства «КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Папінчак Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — м. Херсон, просп. 200-річчя Херсону, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРАБЕЛЬНА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах