ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, Дніпровський р-н., С-ЩЕ ЖОВТНЕВЕ, б. 41-А
Керівник
Шевченко Василь Васильович
Код ЄДРПОУ25900561
Дата реєстрації17.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА» присвоєно код 25900561.

Керівником підприємства «ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА» є Шевченко Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА» — Херсонська обл., м. Херсон, Дніпровський р-н., С-ЩЕ ЖОВТНЕВЕ, б. 41-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВАНГЕЛЬСЬКО-МЕННОНІТСЬКА ГРОМАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах