ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Сенявіна, 128
Телефони
Керівник
Джиганський Микола Христофорович
Код ЄДРПОУ25900762
Дата реєстрації20.09.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» присвоєно код 25900762.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» є Джиганський Микола Христофорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» — м. Херсон, вул. Сенявіна, 128.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ БЕЗПЕЦІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»
Поділіться інформацією в соцмережах