ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, с. Степанівка, вул. Говарда, 65
Телефони
Керівник
Шкурат Ірина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25900822
Дата реєстрації15.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ”ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ” ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 25900822.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Шкурат Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — м. Херсон, с. Степанівка, вул. Говарда, 65.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ”ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ” ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах