ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ "СВІТЛО НАДІЇ"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Чекістів, 2
Керівник
Корчагіна Катерина Борисівна
Код ЄДРПОУ25900845
Дата реєстрації25.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ”СВІТЛО НАДІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ "СВІТЛО НАДІЇ"» присвоєно код 25900845.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ "СВІТЛО НАДІЇ"» є Корчагіна Катерина Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ "СВІТЛО НАДІЇ"» — м. Херсон, вул. Чекістів, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ”СВІТЛО НАДІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах