ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ДОБРОЛЮБІЄ"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Стрітенська, 16
Керівник
Кан Юрій Борисович
Код ЄДРПОУ25900928
Дата реєстрації22.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ДОБРОЛЮБІЄ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ДОБРОЛЮБІЄ"» присвоєно код 25900928.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ДОБРОЛЮБІЄ"» є Кан Юрій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ДОБРОЛЮБІЄ"» — м. Херсон, вул. Стрітенська, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ДОБРОЛЮБІЄ”»
Поділіться інформацією в соцмережах