БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
15300, Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24
Телефони
Керівник
Байдак Микола Богданович
Код ЄДРПОУ25900978
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25900978.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Байдак Микола Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах