АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА

Контакти

Юридична адреса
14007, м. Чернігів, просп. Миру, 249а
Керівник
Максименко Максим Володимирович
Код ЄДРПОУ25901135
Дата реєстрації10.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА» присвоєно код 25901135.

Керівником підприємства «АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА» є Максименко Максим Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА» — м. Чернігів, просп. Миру, 249а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОКООПЕРАТИВ № 56 М. ЧЕРНІГОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах