РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
14033, Чернігівська обл., м. Чернігів, село Півці
Керівник
Юдицька Заріна Михайлівна
Код ЄДРПОУ25901193
Дата реєстрації02.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25901193.

Керівником підприємства «РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Юдицька Заріна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Чернігівська обл., м. Чернігів, село Півці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЯБІНУШКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах