ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО

Контакти

Юридична адреса
16663, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Коцюбинського, 5
Телефони
Керівник
Селютін Сергій Тихонович
Код ЄДРПОУ25901402
Дата реєстрації22.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО» присвоєно код 25901402.

Керівником підприємства «ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО» є Селютін Сергій Тихонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО» — Чернігівська обл., Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Коцюбинського, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОСИНІВКА, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах