НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ

Контакти

Юридична адреса
16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Хмельницького, 20, к. 12
Телефони
Керівник
Олійник Михайло Федорович
Код ЄДРПОУ25901448
Дата реєстрації12.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» присвоєно код 25901448.

Керівником підприємства «НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» є Олійник Михайло Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» — Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Хмельницького, 20, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІЖИНСЬКА РАЙОННА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах