БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"

Контакти

Юридична адреса
14005, м. Чернігів, вул. Шевчука, 18а
Телефони
Керівник
Шрамов Роман Миколайович
Код ЄДРПОУ25901626
Дата реєстрації18.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"» присвоєно код 25901626.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"» є Шрамов Роман Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"» — м. Чернігів, вул. Шевчука, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР МОЛОДИХ ПРАВОЗАХИСНИКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах