АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА

Контакти

Юридична адреса
14021, м. Чернігів, вул. Гребінки, 130
Телефони
Керівник
Кравчук Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ25901810
Дата реєстрації22.06.1994
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА» присвоєно код 25901810.

Керівником підприємства «АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА» є Кравчук Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА» — м. Чернігів, вул. Гребінки, 130.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОКООПЕРАТИВ № 46 НОВОЗАВОДСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ М. ЧЕРНІГОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах