ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
14000, м. Чернігів, вул. Будівельна, 6, к. 0
Телефони
Керівник
Гончарова Ольга Михайлівна
Код ЄДРПОУ25901833
Дата реєстрації10.04.2000
Дата оновлення24.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» присвоєно код 25901833.

Керівником підприємства «ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» є Гончарова Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» — м. Чернігів, вул. Будівельна, 6, к. 0.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРНІГІВДЕЗАКТИВАЦІЯБУД, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах