ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН "НЕВЕ-РОМА"

Контакти

Юридична адреса
14000, м. Чернігів, вул. Черкаська, 23, к. 0
Телефони
Керівник
Іванова Марія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25901862
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН ”НЕВЕ-РОМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН "НЕВЕ-РОМА"» присвоєно код 25901862.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН "НЕВЕ-РОМА"» є Іванова Марія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН "НЕВЕ-РОМА"» — м. Чернігів, вул. Черкаська, 23, к. 0.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКЕ МІСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ЦИГАН ”НЕВЕ-РОМА”»
Поділіться інформацією в соцмережах