ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК

Контакти

Юридична адреса
86082, Донецька обл., Ясинуватський р-н., сільрада Спартаківська, СТАНЦІЯ ДОНЕЦЬК-СЄВЄРНИЙ
Телефони
Керівник
Тітова Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ25902011
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК» присвоєно код 25902011.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК» є Тітова Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК» — Донецька обл., Ясинуватський р-н., сільрада Спартаківська, СТАНЦІЯ ДОНЕЦЬК-СЄВЄРНИЙ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВАГОННОГО ДЕПО ДОНЕЦЬК»
Поділіться інформацією в соцмережах