ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ "МІСЬКВОДОКАНАЛ" М.МАРІУПОЛЯ

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Варганова, 7
Телефони
Керівник
Трухмаєва Людмила Панасівна
Код ЄДРПОУ25902376
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ ”МІСЬКВОДОКАНАЛ” М.МАРІУПОЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ "МІСЬКВОДОКАНАЛ" М.МАРІУПОЛЯ» присвоєно код 25902376.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ "МІСЬКВОДОКАНАЛ" М.МАРІУПОЛЯ» є Трухмаєва Людмила Панасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ "МІСЬКВОДОКАНАЛ" М.МАРІУПОЛЯ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Варганова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ ”МІСЬКВОДОКАНАЛ” М.МАРІУПОЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах