ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕТЕРАН-ФТП"

Контакти

Юридична адреса
84601, Донецька обл., м. Горлівка, просп. Леніна, 44
Керівник
Сергєєва Людмила Дмитрівна
Код ЄДРПОУ25902399
Дата реєстрації01.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ВЕТЕРАН-ФТП”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕТЕРАН-ФТП"» присвоєно код 25902399.

Керівником підприємства «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕТЕРАН-ФТП"» є Сергєєва Людмила Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕТЕРАН-ФТП"» — Донецька обл., м. Горлівка, просп. Леніна, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ВЕТЕРАН-ФТП”»
Поділіться інформацією в соцмережах