ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
84601, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Павлова, 13
Телефони
Керівник
Ксенич Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ25902407
Дата реєстрації22.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25902407.

Керівником підприємства «ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Ксенич Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Павлова, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРЛІВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах