КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
85630, Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Красногорівка, вул. Артема, 3
Керівник
Іванов Сергій Віталійович
Код ЄДРПОУ25902442
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25902442.

Керівником підприємства «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Іванов Сергій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Красногорівка, вул. Артема, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ МЕТАЛУРГІВ І ГІРНИКІВ УКРАЇНИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах