ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
84617, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Пушкінська, 16, к. 6
Керівник
Ус Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ25902471
Дата реєстрації05.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25902471.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» є Ус Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Пушкінська, 16, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО НАДІЇ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах