РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
86145, Донецька обл., м. Макіївка, мкрн. Першотравневий, 1
Керівник
Воробьов Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ25902726
Дата реєстрації20.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25902726.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Воробьов Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Донецька обл., м. Макіївка, мкрн. Першотравневий, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВ. РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КН. ОЛЬГИ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЇПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах