ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”

Контакти

Юридична адреса
84303, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Алейна, 5
Керівник
Сухін Валерій Миколайович
Бухгалтер
Мусієнко Людмила Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ25902755
Дата реєстрації17.05.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”» присвоєно код 25902755.

Керівником підприємства «ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”» є Сухін Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Алейна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ВАТ ”КРАМАТОРСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ КУЙБИШЕВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах