РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
84792, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Світлодарськ, вул. Южна, 7
Телефони
Керівник
Гончаров Олег Анатолійович
Код ЄДРПОУ25902946
Дата реєстрації03.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25902946.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Гончаров Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Світлодарськ, вул. Южна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ М. СВІТЛОДАРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах