ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 7а, к. 69
Телефони
Керівник
Фоменко Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ25902991
Дата реєстрації16.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25902991.

Керівником підприємства «ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Фоменко Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 7а, к. 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРІЧНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах