ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "РОМАШКА"

Контакти

Юридична адреса
94405, Луганська обл., м. Сорокине, КВАРТАЛ ЛЮТИКОВА (р-н. ЗУПИНКИ РИНКА)
Керівник
Сопенюк Ольга Олександрівна
Код ЄДРПОУ25903335
Дата реєстрації15.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ ”РОМАШКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "РОМАШКА"» присвоєно код 25903335.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "РОМАШКА"» є Сопенюк Ольга Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "РОМАШКА"» — Луганська обл., м. Сорокине, КВАРТАЛ ЛЮТИКОВА (р-н. ЗУПИНКИ РИНКА).

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО КВІТНИКАРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ ”РОМАШКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах