ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
91016, м. Луганськ, вул. 15-а лінія, 18, к. 22
Телефони
Керівник
Кекіна Лілія Василівна
Код ЄДРПОУ25903720
Дата реєстрації06.10.2000
Дата оновлення25.07.2008
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» присвоєно код 25903720.

Керівником підприємства «ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» є Кекіна Лілія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» — м. Луганськ, вул. 15-а лінія, 18, к. 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГАНСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах