РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
92624, Луганська обл., Сватівський р-н, с. Райгородка, вул. Коноплина, 4
Телефони
Керівник
Грабко Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ25903890
Дата реєстрації05.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25903890.

Керівником підприємства «РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Грабко Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., Сватівський р-н, с. Райгородка, вул. Коноплина, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах