СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
03014, м. Київ, вул. ТРОПІНІНА, б. 10-А,В
Керівник
Карпенко Сергій Олексійович
Код ЄДРПОУ25904079
Дата реєстрації14.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» присвоєно код 25904079.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» є Карпенко Сергій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» — м. Київ, вул. ТРОПІНІНА, б. 10-А,В.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах