БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ"

Контакти

Юридична адреса
04074, ВУЛ. ПЕЧЕНІЗЬКА, Б.6, КВ.7, М.КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Будник Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ25904085
Дата реєстрації09.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ"» присвоєно код 25904085.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ"» є Будник Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ"» — ВУЛ. ПЕЧЕНІЗЬКА, Б.6, КВ.7, М.КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах