КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ"

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, вул. Гмирі, 6, к. 97
Телефони
Керівник
Куценко Володимир Павлович
Код ЄДРПОУ25904108
Дата реєстрації15.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ"» присвоєно код 25904108.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ"» є Куценко Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ"» — м. Київ, вул. Гмирі, 6, к. 97.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ОБ’ЄДНАНІ ЛІВІ І СЕЛЯНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах