РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН "ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА" В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА"

Контакти

Юридична адреса
04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 15, к. 47
Керівник
Емма Анатолій Григорович
Код ЄДРПОУ25904300
Дата реєстрації07.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ”ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА” В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН "ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА" В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА"» присвоєно код 25904300.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН "ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА" В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА"» є Емма Анатолій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН "ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА" В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА"» — м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 15, к. 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ”ЄВРЕЇ ЗА ІСУСА” В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах