КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ

Контакти

Юридична адреса
02099, м. Київ, Дарницький р-н., вул. БОРИПІЛЬСЬКА, б. 3-А
Телефони
Керівник
Петюшенко Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ25904369
Дата реєстрації07.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ» присвоєно код 25904369.

Керівником підприємства «КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ» є Петюшенко Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ» — м. Київ, Дарницький р-н., вул. БОРИПІЛЬСЬКА, б. 3-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗАК, ГРОМАДСЬКА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ БОКСУ»
Поділіться інформацією в соцмережах