БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА"

Контакти

Юридична адреса
01030, м. Київ, бул. Шевченка, 28
Телефони
Керівник
Коваленко Полына Семенывна
Код ЄДРПОУ25904435
Дата реєстрації05.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА"» присвоєно код 25904435.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА"» є Коваленко Полына Семенывна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА"» — м. Київ, бул. Шевченка, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ДОПОМОГИ ЖІНКАМ-ВЕТЕРАНАМ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ І СОЛДАТСЬКИМ ВДОВАМ М.КИЄВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах