БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ”МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ”

Контакти

Юридична адреса
04116, м. Київ, вул. Шулявська, 20/22, к. 27
Телефони
Керівник
Танасієнко Олексій Володимирович

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ25904671
Дата реєстрації04.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ "МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ"» присвоєно код 25904671.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ "МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ"» є Танасієнко Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ "МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ"» — м. Київ, вул. Шулявська, 20/22, к. 27.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ "МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ"» офіційний сайт: http://dctf.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД СПРИЯННЯ АВТОРАМ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ”МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах