СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04068, м. Київ, просп. Бажана, 3а
Телефони
Керівник
Кондратевич Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ25904731
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25904731.

Керівником підприємства «СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Кондратевич Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, просп. Бажана, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПАДЩИНА ПРЕДКІВ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах