ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" М.КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
02094, м.Київ, Дніпровський р-н., БУЛЬВАР ПРАЦІ, б. 2/27
Керівник
Кузьменко Юлія Григорівна
Код ЄДРПОУ25904760
Дата реєстрації14.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ”ЗНАННЯ” М.КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" М.КИЄВА» присвоєно код 25904760.

Керівником підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" М.КИЄВА» є Кузьменко Юлія Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" М.КИЄВА» — м.Київ, Дніпровський р-н., БУЛЬВАР ПРАЦІ, б. 2/27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ”ЗНАННЯ” М.КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах