ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 12
Телефони
Керівник
Посметьєв Олег Євгенійович
Код ЄДРПОУ25904783
Дата реєстрації01.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО» присвоєно код 25904783.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО» є Посметьєв Олег Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО» — м. Київ, вул. Хрещатик, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ МІСТА КИЄВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах