УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Горького, 157
Керівник
Неправда Анатолій Ілліч
Код ЄДРПОУ25904914
Дата реєстрації17.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ» присвоєно код 25904914.

Керівником підприємства «УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ» є Неправда Анатолій Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ» — м. Київ, вул. Горького, 157.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРМОЛОДЬЖИТЛО, КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах