ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"

Контакти

Юридична адреса
02094, м. Київ, бул. Верховної Ради, 21а, к. 50
Керівник
Юрченко Олексій Васильович
Код ЄДРПОУ25904932
Дата реєстрації16.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» присвоєно код 25904932.

Керівником підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» є Юрченко Олексій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» — м. Київ, бул. Верховної Ради, 21а, к. 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах