АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕННЕ"

Контакти

Юридична адреса
84557, Донецька обл., Бахмутський р-н., село Кліщіївка, вул. БАХМУТСЬКА, б. 1-А
Телефони
Керівник
Якушова Лідія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25905021
Дата реєстрації09.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ПІВДЕННЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕННЕ"» присвоєно код 25905021.

Керівником підприємства «АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕННЕ"» є Якушова Лідія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕННЕ"» — Донецька обл., Бахмутський р-н., село Кліщіївка, вул. БАХМУТСЬКА, б. 1-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ПІВДЕННЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах