МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ТРЕНІНГ- КРУГ"

Контакти

Юридична адреса
83000, ВУЛ.ЖОВТНЕВА, 81, КВ.1, М.ДОНЕЦЬК, ВОРОШИЛОВСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Солорьов Михайло Вікторович
Код ЄДРПОУ25905239
Дата реєстрації30.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ”ТРЕНІНГ- КРУГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ТРЕНІНГ- КРУГ"» присвоєно код 25905239.

Керівником підприємства «МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ТРЕНІНГ- КРУГ"» є Солорьов Михайло Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ТРЕНІНГ- КРУГ"» — ВУЛ.ЖОВТНЕВА, 81, КВ.1, М.ДОНЕЦЬК, ВОРОШИЛОВСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ”ТРЕНІНГ- КРУГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах