ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
84603, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Катеринича, 1
Керівник
Оловаренко Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ25905593
Дата реєстрації23.11.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25905593.

Керівником підприємства «ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Оловаренко Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Катеринича, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК, ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах