ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ "ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД "РЕММАШ"

Контакти

Юридична адреса
84613, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Вавілова, 2
Керівник
Ракунов Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ25905618
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ ”ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД ”РЕММАШ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ "ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД "РЕММАШ"» присвоєно код 25905618.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ "ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД "РЕММАШ"» є Ракунов Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ "ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД "РЕММАШ"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Вавілова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ ”ГОРЛІВСЬКИЙ ЗАВОД ”РЕММАШ”»
Поділіться інформацією в соцмережах