ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК"

Контакти

Юридична адреса
84613, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Щукіна, 2
Телефони
Керівник
Телегіна Надія Григорівна
Код ЄДРПОУ25905624
Дата реєстрації19.04.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК"» присвоєно код 25905624.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК"» є Телегіна Надія Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Щукіна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГОРЛІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах